در یک بنگاه معاملات املاک با توجه به خواسته و شرایط صاحبخانه ها و زمین ها و همچنین افرادی که به دنبال خرید، اجاره و یا رهن ملک هستند، ملک معرفی شده و سپس معامله صورت می گیرد. یعنی در هر صورت وجود واسطه و خدمات حضوری ضروری و لازم است.
اما یک سری از افراد و عوامل با ایجاد تنها یک سایت املاک همگانی که همه افراد بتوانند به آن دسترسی داشته باشند این قوانین را نقض کرده اند. یک فرد با طراحی سایت آژانس املاک و زمین، با طراحی قسمتی برای مشتریان می تواند دقیقا همانند یک دفتر مشاور املاک بلکه مفید تر عمل کند.

 

چرا طراحی سایت املاک ضروریست؟

اگر سایت همگانی معاملات املاک شناخته شده و قانونی باشد، می تواند بسیار مفید و سود آور واقع شود. یک مشتری با مراجعه به سایت معاملات املاک می تواند در قسمت ثبت آگهی، آگهی مربوط به خرید و یا فروش و یا اجاره و رهن و موارد دیگر معاملات املاکی را برای زمین و یا ساختمان خود ثبت نماید. از نظر خیلی از افراد یکی از بزرگ ترین پیشرفتهای بشر که گام بزرگی در دنیای فناوری و اطلاعات محسوب می شود، دسترسی به اینترنت می باشد. در توضیح کلمه اینترنت می توان گفت، در واقع فضایی است که تمام جهان را به هم مربوط می کند و سبب دسترسی بسیار آسان به سر تا سر دنیا خواهد شد. اینترنت و فضای مجازی علاوه بر این که سبب ارتباط راحت و آسان ما با هم گشته است ، محل کسب در آمد و کسب و کار بسیاری از ما نیز می باشد.

آگهی که یک مشتری برای ساختمان و یا زمین خود ثبت می کند بایستی شامل مشخصات کامل ملک هم چون آدرس دقیق آن، متراژ آن، قدمت ساختمان و عکس های ملک و موارد لازم دیگر باشد. همچنین یک آگهی ملکی بایستی حتما شامل قسمتی دارای شماره تلفن خود صاحب ملک برای دسترسی مشتریان باشد، تا بتوانند به راحتی به صورت مستقیم و بدون واسطه با یک دیگر در ارتباط باشند.
یکی دیگر از موارد مهم در یک سایت معاملات املاک که بایستی رعایت شود، مرتب سازی بر اساس تاریخ می باشد. یعنی این که آگهی ها بر اساس جدید بودن شان در اولویت قرار بگیرند. همچنین حتما بایستی مشتری که ملک خود را فروخته است، آگهی خود را حذف نموده و یا در مشخصات آن به مشتریان اطلاع دهد که ملک مورد نظر فروخته شده است.
برخی از سایت های معاملات املاک ممکن است در ازای ثبت آگهی و ثبت نام مبلغی نیز در یافت نمایند. مبلغ در یافتی از طرف سایت های معاملاتی مشاور املاک معمولا بسیار اندک و نا چیز است. در هر صورت فرد صاحب آگهی ملک ضرر نکرده است و در ازای گذاشتن تبلیغ و برای فروش ملک خود مبلغ اندکی پرداخته است.
یکی دیگر از نکاتی که بسیار به کار می آید، بسیار خوب است که بدانید، هر چقدر سایت مربوط به معاملات املاک شناخته شده و مطمئن تر باشد، میزان مشتری و خرید و فروش نیز به همان اندازه بالا خواهد بود. البته لازم به ذکر است طراحی مناسب و کار آمد سایت و حرفه ای بودن سایت املاک بسیار مهم است.

 

 

ویژگی های سایت بنگاه های ملکی

طراحی سایت برای مشاورین املاک باید با توجه به نیازها و دغدغه‌های آن‌ها ایجاد گردد و به دلیل محلی بودن آن‌ها، امکان ایجاد تخصصی طراحی سایت املاک به خواسته و سلیقه‌ی آژانس‌های املاک وجود داشته باشد.
باید توجه داشت که طراحی سایت املاک باید از نوع داینامیک بوده نه استاتیک. چرا که این ویژگی سبب می‌شود که مدیریت و کنترل تمام بخش‌های سایت املاک طراحی شده به‌وسیله‌ی صاحب و مدیر سایت املاک امکان‌پذیر باشد.
همچنین طراحی سایت املاک باید به‌گونه‌ای باشد که صاحب کسب‌وکار این امکان را داشته باشد تا افراد را قادر به‌ اضافه کردن ملک در سایت نماید تا پس از اضافه شدن مشخصات آن ملک برای فروش یا رهن و اجاره و پس از نهایی شدن به‌وسیله‌ی مدیر سایت املاک، برای عموم مشتریان قابل‌رؤیت باشد.

 

مشخصات طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت املاک در درجه اول باید دارای ظاهری گیرا و منحصربه‌فرد باشد تا متقاضیان این امکان را داشته باشند مدت‌ها در سایت مشغول به جستجو و گشت زنی باشند.

علاوه بر موارد فوق شما خواهید توانست هم‌زمان با افزایش بازدید سایتتان، تبلیغات انجام دهید و با تعرفه‌های متفاوت و متنوع  میزان درآمد خود را در سایت افزایش دهید. اغلب متقاضیان و مدیران کسب‌وکار تمایل دارند در سایت‌های پرترافیک املاک قرار بگیرند و احتمال دیده شدن خود را بالا ببرند.

علاوه برساخت و طراحی سایت املاک برای اینکه اهداف شما در دنیای مجازی محقق شود، شما باید برای سایت خود تبلیغات کرده و اصطلاحاً ایجاد ترافیک نمایید و سایت خود را پربازدید کنید. برای این منظور شما باید جدا از تولید محتوای اختصاصی و یونیک و کاربرپسند برای متقاضیان، به مواردی دیگر ازجمله بهینه سازی صفحات وب‌سایت خود برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ و… نیز بپردازید و از طریق آن‌ها ورودی‌های سایت خود را افزایش دهید.

 

طراحی سایت مشاور املاک و سئوی آن

مجموعه اقدامات و فرآیندهای موردنیاز برای افزایش رتبه سایت شما برای موتورهای جستجو سئو نامیده می‌شود. اگر در طراحی سایت املاک خود، اصول سئو را به‌خوبی پیاده‌سازی و رعایت کرده باشید، پس از سرچ و جستجوی عبارتی نظیر اجاره ملک و…. ، توسط کاربران سایت شما به‌عنوان یکی از سایتهای پیشرو در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهد آمد. بنابراین برای افزایش بازدید سایتتان، باید  ساخت و طراحی سایتتان کاملاً بهینه و مطابق با استاندارها و الگوریتم‌های گوگل باشد.

 

 

هزینه طراحی سایت املاک

این بحث کاملا به میزان خدمات و پنل هایی بستگی دارد که شما به دنبال آن هستید. اما خبر خوب برای تمام دارندگان آژانس املاک و فروشندگان ملک این است که ما در سایتوساز با هزینه های مناسب، کارهای حرفه ای را ارائه می دهیم. از آنجایی که کیفیت کار نهایی و رضایت، برای ما در درجه اول اهمیت قرار دارد، برای همین از انجام هرگونه کار بی کیفیت و هزینه های پایین خودداری خواهیم کرد. در این راستا می توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره های رایگان و تخصصی ما را دریافت کنید.

 

اگر شما به دنبال طراحی سایت املاک در قزوین و سفارش ساخت سایت املاک هستید می توانید برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. سایتوساز نمونه کار های بسیار زیادی در حوزه طراحی سایت داشته است. شما می توانید لیست نمونه کارهای سایتوساز را در صفحه نمونه کار های طراحی سایت سایتوساز مشاهده نمایید.