جستجوی زیاد عبارت طراحی سایت ارزان در قزوین ما را مجبور کرد مقاله ای در این باب نوشته و یک سری نکات را گوشزد کنیم.

قیمت و هزینه طراحی سایت نگرانی است که در بین اکثر افرادی که درصدد طراحی سایت در قزوین هستند وجود دارد. اما دلایل این نگرانی چیست؟

 

نداشتن بودجه کافی به دلیل ضعیف بودن کسب و کار

راه حل اول برای این دسته از کاربران این است که به جای اینکه در پی داشتن وب سایتی با امکانات زیاد و هزینه پایین باشند یکسری از امکانات محدود را با هزینه معادل سفارش داده و پس از بهتر شدن شرایط اقتصادی سایت خود را تکمیل کنند.
اگر باز هم دوستانی برای پرداخت هزینه مشکل داشتند توصیه ما به این دوستان این است که دامنه ای برای خود ثبت کنند و فعلا از سیستم های وبلاگدهی رایگان استفاده کنند که هزینه این کار زیر صد هزار تومان خواهد بود و با این کار میتوانند صاحب یک وب سایت ارزان شوند کما اینکه اگر این کار اصولی انجام شود در آینده به راحتی میتوانند آن را تبدیل به وب سایت کنند.
کاهش درآمد شرکت ها به دلیل رکود اقتصادی موجود در بازار و بالطبع کاهش هزینه های جانبی این گروه از کاربران شاید زیاد از لحاظ پرداخت هزینه مشکلی نداشته باشند منتها به دلیل شرایط بد بازار فعلا نمیخواهند هزینه زیادی انجام دهند. توصیه ما به این گروه این است که میتوانند پس از مشاوره با ما و تعیین اهداف کلی کار، کل پروژه را فاز بندی کرده و پس از تکمیل هر فاز به سراغ فاز بعدی بروند. بدین شکل هم هزینه های پرداختی سبکتر خواهد شد و هم وقتی بازخوردهایی از سایت ببینند مراحل بعدی را با رقبت بیشتری پیگیری خواهند کرد.

 

نداشتن اعتماد کافی نسبت به آینده شغلی کسب و کار

بسیاری از افراد به تازگی وارد کسب و کاری شده اند و نسبت به آینده آن کار و یا نحوه درآمد زایی آن دید کافی ندارند. توصیه ما به این افراد این است که در چنین شرایطی به هیچ وجه به سراغ طراحی سایت نروند و در ابتدا تکلیف کار خود را مشخص کرده و پس از اینکه کسب و کارشان به ثبات اولیه رسید به سراغ طراحی سایت بروند.
خیلی از افراد هم فکر میکنند چنانچه در راه اندازی کسب و کار جدیدشان به مشکل برخورده اند به خاطر این است که وب سایت نداشته اند که این فکر اشتباهی است.

نداشتن اهمیت آنچنانی یک وب سایت در نظر مدیران ارشد سازمان ها و صاحبان مشاغل به دلیل نگرش غیر صحیح نسبت به دنیای اینترنت و یا نداشتن اطلاعات کافی در مورد کسب و کار اینترنتی می باشد.

به جرات میتوان گفت اکثر شرکت ها و سازمانهایی که به دنبال وب سایت ارزان هستند از این دسته میباشند. در این گروه از مشاغل به دلیل دید سنتی مدیران ارشد میزان توجه و اهمیت به دنیای اینترنت بسیار کم میباشد که البته این مشکل بیشتر در بین مدیران شرکت ها در شهرستان ها دیده میشود.
به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در زمینه تجارت الکترونیک بین مدیران عموما میتوان حدس زد که طراحی سایت نیز نباید برای چنین مدیرانی بسیار مهم تلقی شود. راه حل این مشکل در برگزاری جلسه حضوری میباشد. عموما با برگزاری یک جلسه مشاوره با اکثر مدیران سنتی و برشمردن مثال های متنوع از بازار کار و رقبای آن ها، اکثر مدیران نسبت به این امر اطلاع پیدا کرده و برای داشتن یک وب سایت خوب متقاعد میشوند.

 

 

چند توصیه مهم

مشکلی که اکثر مشتریانی که به ما مراجعه میکنند دارند این است که چند سال پیش شخصی سایتی برایشان طراحی کرده و دیگر هیچ اطلاعی از وی در دسترس نیست، که در این صورت نه تنها طراحی که انجام شده از بین خواهد رفت بلکه حتی گاها دسترسی به دامنه ای هم که برای آن شرکت ثبت شده است و سالها روی آن کار شده و احتمالا بر روی کلیه بسته بندی ها و طرح های تبلیغاتی چاپ شده غیر ممکن است و عملا باید همه کارها از ابتدا انجام شود. به همین منظور کدهای تمام سایت هایی که در سایتوساز طراحی می شوند پس از انتشار روی هاست در اختیار مشتری قرار می گیرند و همچنین دامنه و هاست سایت به نام شخص سفارش دهنده ثبت می شود تا در آینده مشکلی از بابت توسعه وب سایت برایشان وجود نداشته باشد.
افرادی که با این مشکلات برخورد داشته اند نسبت به دنیای تجارت الکترونیک بسیار دلسرد شده اند و در مورد طراحی مجدد سایت بسیار دلهره دارند که این نگرانی بسیار به جا می باشد چرا که مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسد.
همیشه قبل از سفارش طراحی سایت هدفتان را از این کار مشخص کنید و پس از آن متناسب با تعیین هدف و نیازهایتان وارد دنیای اینترنت شوید. اگر شما صرفا به دلیل شنیدن یک سری مطالب هیجان انگیز و تحریک اطرافیان تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته ایم مطمئنا ارزانترین و یا گرانترین وب سایت هم برای شما ثمری نخواهد داشت.
جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی سایت در قزوین و بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت ارزان در قزوین میتوانید از ما مشاوره بگیرید.