درباره ما
سایتوساز | طراحی سایت در قزوین سایتوساز | طراحی سایت در قزوین
درباره ما
طراحی سایت در قزوین
سایتوساز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در استان قزوین آماده دریافت ایده و طرح شما و پیاده سازی آن به بهترین شکل ممکن می باشد. ما تلاش داریم تا با بهره گیری از جدیدترین متد های روز دنیا در زمینه طراحی سایت بهترین خدمات را به همشهریان عزیز در استان قزوین ارائه دهیم. اگر قصد رشد و افزایش فروش کسب و کار خود را دارید پیشنهاد ما این است که همین امروز نسبت به طراحی یک سایت حرفه ای اقدام نمایید.
چرا باید طراحی سایت خود را به ما بسپارید؟
ویژگی های برتر سایتوساز | طراحی سایت در قزوین
سوالات متداول
سوالات متداول مشتریان
 • سایتوساز از چه تکنولوژی هایی برای طراحی پروژه ها استفاده میکند؟

  سعی نمودیم که از بهترین و بروز ترین تکنولوژی ها برای طراحی وب سایت شما بهره ببریم که برخی از آنها عبارتند از:
  1 - استفاده از HTML5
  2 - استفاده از CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
  3 - استفاده از زبان PHP MVC برای طراحی تمامی سایت های داینامیک
  4 - استفاده از دیتابیس MySQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
  5 - استفاده از تکنولوژی AJAX
  6 - استفاده از زبان JavaScript و کتابخانه jQuery برای طراحی افکت ها و افزودن قابلیت ها و تعامل پذیری بیشتر با مشتری و ...

 • سایتوساز چگونه سایت ما را طراحی می کند؟

  با توجه به درخواست و نیاز شما مشتریان عزیز طراحی سایت شما صورت می گیرد. در صورتی که سایت شما پیچیدگی بالا نداشته باشد طراحی توسط وردپرس انجام می شود. در غیر اینصورت و برای سایتهایی با پیچیدگی بالا طراحی به صورت اختصاصی و با فریمورک لاراول صورت می گیرد.

 • مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

  جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. سایتوساز این تعهد را دارد تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نماید.
  در سایتوساز طراحی یک وب سایت ساده و متوسط حدود 3 هفته بعد از تحویل کامل مطالب توسط مشتری انجام، و به صورت آزمایشی راه اندازی می شود و پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی، روی سرور بارگذاری می شود. در مورد سایت هایی با امکانات پیچیده و یا پروژه های سفارشی زمان ها بین 1 تا 4 ماه متفاوت است.

با سایتوساز جهانی شوید

سایتوساز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در استان قزوین آماده دریافت ایده و طرح شما و پیاده سازی آن به بهترین شکل ممکن می باشد.

تماس با ما
image
image
کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید

اگر قصد رشد و افزایش فروش کسب و کار خود را دارید پیشنهاد ما این است که همین امروز نسبت به طراحی یک سایت حرفه ای اقدام نمایید.

نمونه کارها